Didim Guide Altınkum Akbük Turizm Otel Pansiyon Gezi Rehberi
Yiyecek&İçecek

Şenolun Yeri Köy Kahvaltısı

Şenol’un Yeri Doğal Köy Kahvaltısı Didim Akköy çıkışında size ve sevdiklerinizle doğal lezzetler sunuyor.

Özel aracınızla Didim’e giderken Akbük yolu üzerinden değil de sağa ilk sapaktan Akyeniköy ve sonrasında Akköy üzerinden gitmeyi seçerseniz Şenolun Yeri Doğal Köy kahvaltısı mekanımız Akköy’e varmadan Akyeniköyden sonra karşınıza çıkacak…

Tarihi çeşmenin yanıbaşındaki bu aile işletmesinde tazecik gözlemeler, ev yapımı reçeller, pekmezler, kurutulmuş domates, biber, ev yapımı turşular, tarhana gibi doğal lezzetlerin de tadına bakabilirsiniz.

Köy Kahvaltısı

otlu gözleme

Sade kavurma

Sucuklu yumurta

ev reçelleri

pişi

ballı kaymak

kızarmış sıcacık köy ekmeği

ve taze çay

Şenol’un Yeri Sadece Yaz Sezonunda değil; Kış aylarında da açık.

Akköyden Söke İstikametine devam ederken Akyeniköye varmadan yine bir aile işletmesi, samimi ve sıcak bir ortam, hemen hemen herşey ev yapımı.

Yine diğer yerlerdeki gibi 20 çeşit kahvaltılıktan oluşan mönü, tazecik sıcacık masanızda. Kış aylarında kapalı alanları da var ve kış aylarında soba yanıyor.

Kendi zeytinliklerinden özenle ürettikleri zeytinleri ve zeytinyağları yine baş köşede, zeytinler çeşit çeşit harika, mevsiminde çilek suyu fark katmış, gözleme ve kızartma kahvaltının icinde ikram olarak geliyor.
İncir ağaçları altında köy kahvaltısı

Çocuklar için oyun parkı da mevcut.

Yakın Çevreye Paket servisi yapılıyor.

Detaylı bilgi ve Rezervasyon için:
Şenol DUMAN: 0 535 612 5638

Serpme Kahvaltı

Serpme Kahvaltı

acı biber reçeli ballı kaymak cevizli patlıcan reçeli doğal köy kahvaltısı günboyu kahvaltı günboyu servis köy ürünleri otlu gözleme pişi sarmısak turşusu şenol’un yeri doğal köy kahvaltısı Didim şenol’un yeri restaurant didim şenolun yeri serpme köy kahvaltısı

  • İlgili Kişi Şenol DUMAN
  • Adres Şenolun Yeri
    Akköy Mahallesi
    Didim Aydın