Didim Guide Altınkum Akbük Turizm Otel Pansiyon Gezi Rehberi
Otel

Mutlu Apart Otel

Mutlu Apart OTEL Didim Altınkum
Adres : Atatürk Bulvarı 4. Sokak No: 4 – 09270 / Altınkum / Didim / Aydın / Türkiye http://www.mutluapart.com

Tel : + 90 (256) 813 6226
Fax:+ 90 (256) 813 4741

Otelimiz Altınkum plajına sadece 150 metre mesafede, 76 apart ve 152 kişi kapasiteli, Kültür ve Turizm Bakanlığından belgeli Müstakil Apart Otel sınıfındadır.

2 ve 4 kişi kapasiteli apartları, yatak odası ve oturma salonu olmak üzere 2 odadan oluşmaktadır. Oturma salonu açık mutfak şeklinde düzenlenmiş olup, yemek masası ve iki çekyat bulunmaktadır. Tüm daireler özenle dekore edilmiş olup, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeydedir.

Apartlarımız yatak odası ve Oturma salonu olmak üzere iki odalıdır. Salonunun bir bölümü mutfak şeklinde düzenlenmiş yemek masası,sandalyeler ve iki çekyat lıdır.

Gerektiğinde çekyatlar yatak olarak kullanılabilmektedir.

Apartlarımızda Banyo, Lavabo,WC, TV, Klima, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası(Çatal, bıçak, tencere, tava, açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır.

Otelimiz sizlere İnternet kafe, Wirelees,Wii-Fii, Pool bar, Garden bar, Restaurant, iki adet müşteri ve bir adet servis asansörü, Market, Havuz, çocuk parkı, bahçesiyle ve güleryüzlü personeliyle güzel bir tatil sunmayı amaçlamaktadır.

Otelimizde bir hafta boyunca her gün ve gece çocuklar ve büyükler için her türlü eğlence, çeşitli aktiviteler, animasyonlar, Türk geceleri, Barbekü partileri ve Bilardo turnuvaları düzenlenmektedir.

Mutlu Apart Otel, hizmete açıldığı 1996 yılından beri birlikte çalıştığı dünyanın en büyük tur şirketlerinden AIRTOURS tarafından dört yıl üstüste Ege bölgesinde en iyi hizmet kalitesi ile ödüle layık görülmüş ve ödüllendirilmiştir.

NOT : OTELİMİZDE SU YUMUŞATMA SİSTEMİ MEVCUTTUR

  • Adres Atatürk Bulvarı 4. Sokak No: 4 - 09270 / Altınkum / Didim / Aydın / Türkiye

    Tel : + 90 (256) 813 6226
    Fax:+ 90 (256) 813 4741