Özel -Hususi- Hava alanı transferi
Hava alanından Alınıp; Didim’e veya Akbük’e gitmeniz mi gerekiyor veya tam tersi dönüş için alınıp; havaalanına mı gitmeniz gerekiyor ?

Bodrum havalimanı için hususi gidiş yada geliş tek yön transfer ücretleri aşağıdaki tabloda görüldüğü gibidir.

Bodrum Hava alanı
Altınkum’a 80 Kilometre uzak Tek yön ücretler aşağıdaki şekildedir
1 – 3 kişiye kadar Euro .-
4 – 5 kişiye kadar Euro .-
7 – 8 kişiye kadar Euro .-
o günkü kur üzerinden Türk lirası olarak ödeme yapılabilir.

İzmir hava alanı için hususi gidiş yada geliş tek yön transfer ücretleri aşağıdaki tabloda görüldüğü gibidir.

İzmir Hava limanı
Altınkum’a 150 Kilometre uzak Tek yön ücretler aşağıdaki şekildedir.
1 – 2 – 3 – 4 kişiye kadar Euro .-
5 – 6 – 7 kişiye kadar Euro .-
8 – 9 – 10 kişiye kadar Euro .-

Yukarıda yer alan Euro / Türk Lirası karşılaştırması, sadece bir fikir vermek amacındadır. Euro ödemek isteyenler için Kesin Fiyat size gönderilen konfirmasyon emailinde o günkü kur üzerinden hesaplanır.

Buradaki özel Transfer talep formunu eksiksiz olarak doldurduğunuz zaman size en kısa sürede ulaşılacak. Bu formdaki bölümlere lütfen detayları girmeyi ihmal etmeyin.

Adınız soyadınız, uçuş numaranız, hava yolu firmasının ismi, kaç kişi, çocuklar, yolcular vb. detayların yazıldığı kısma sizin ihtiyaçlarınıza tam cevap verebilmemiz için daha fazla detay girebilirsiniz.
Bize telefonla ulaşarak veya e-mail göndererek;
Sözgelimi çok yaşlı veya yürüyemeyecek durumda güçsüz ya da tekerlekli sandalyesi olan yolcularımızın tekerlekli sandalyelerini de koyabileceğimiz büyüklükte bir bagaja sahip farklı bir araba modeline ihtiyacımız olup olmadığı konusunda da bize yardımcı bilgi vermiş olursunuz.

  Adınız (gerekli)

  Epostanız (gerekli)

  Konu

  İletiniz


  DidimGuide.Com üzerinden yapılan hava limanı istek taleplerinde “A” Sınıfı bir yerel seyahat acentesi sizin için – hava limanı hususi transferinizi – gerçekleştirir.

  İzmir Hava alanında Didim’e yolculuk biraz daha uzak olduğu için biraz daha fiyatlı olmakta.

  Bodrum Hava alanı genelde turistik uçuşların yoğun olduğu yaz sezonunda kalabalıklaşıyor

  Bodrum hava Limanı Didime mesafe olarak daha yakın olmasına rağmen her zaman uçuş bulunamayabilir.

  Özellikle kış aylarında ve yaz başlangıcına kadar olan dönemde izmir hava limanı çok daha fazla uçuş oluşuyla yoğunluğunu kış aylarında da korur.

  Önemli Bilgi: DidimGuide.Com bir seyahat acentası yada taşımacı firma DEĞİLDİR.
  Tanıtım amaçlı olarak hazırlanan bu sayfa aracılığıyla yapacağınız transfer talepleriniz “A” sınıfı belgeli yerel Seyahat Acentası olan sponsorumuza  iletilir ve onlar sizinle e-mail / telefon yoluyla direkt iletişime geçerek hizmetlerini sunarlar.
  Bunun dışında aklınıza takılan, sormak istediğiniz herhangi bir konuda Direkt Mr. Erkin Ilguzer’i arayabilirsiniz. +90 536 265 93 22

  Sizler Didim Tatiliniz süresince Altınkum yada Akbükte tatilinizin bir gününü çevreyi keşif için ayırabilir, araç kiralayarak çevredeki antik yerleri, köyleri gezebilir; dilerseniz en büyük sponsorumuz Cafe Olive Sanat Galerisini görmek için Akköy’e de gelebilirsiniz.